Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zrealizowanych inwestycji w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach w Polsce.

APRO Investment Sp. z o.o. jest spółką deweloperską działającą na rynku od dziesięciu lat. Od początków swej działalności nieprzerwanie zajmujemy się realizacją obiektów komercyjnych, takich jak pawilony handlowe, biurowce, centra handlowe, hale produkcyjne oraz budynki mieszkalne wielorodzinne.

Obecnie spółka koncentruje się na  realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych, stając się jednym z prężniej rozwijających się deweloperów w regionie z szerokim portfolio. W ramach wspomnianej działalności spółka wykonała zespoły budynków w ramach osiedli: Osiedle Zielone, Osiedle Zielone 2, Osiedle Wyzwolenia, a także kompleksy o podwyższonym standardzie jak zespół budynków mieszkalno-biurowo-usługowych w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 13, Osiedle 4 Sfery w Toruniu czy  pojedyncze budynki m.in. takie jak obiekt zrealizowany w Bydgoszczy przy ul. Kasztanowej 41 i w Toruniu przy ul. Kościuszki 66. Wyjątkowym projektem w skali toruńskiego rynku nowych mieszkań jest apartamentowiec pod nazwą WOZOWNIA Apartamenty Jakuba, który dzięki lokalizacji oraz architekturze wyznacza nowy standard w oferowaniu nowych mieszkań.

Dynamiczny rozwój skutkował poszerzeniem oferty o powierzchnię biurową w budynku Lubicka Office przy ul. Lubickiej 53 w Toruniu oraz ekskluzywne domy z linią brzegową jeziora Nagus na toruńskim Rudaku.

Nowe mieszkania i nowe lokale usługowe oferowane przez spółkę wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy szczegół. Zależy nam, aby każdy klient kupujący u nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby mógł wolny od trosk cieszyć się życiem. Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu na rynku pierwotnym i związanym z tym doświadczeniem w sprzedaży nowych mieszkań Toruniu oraz nowych mieszkań w Bydgoszczy, nasza oferta odpowiada na rzeczywiste potrzeby osób poszukujących nowych mieszkań i zapewnia im komfortowe warunki do mieszkania.

Ponadto korzystając z długoletniej obecności w branży deweloperskiej, spółka zajmuje się także doradztwem, zarówno w stadium przygotowania inwestycji - diagnozując oferowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym wysoki profesjonalizm i efektywność. Przemawiają za nami długoletnie doświadczenie, dogłębna znajomość rynku krajowego oraz fachowość nie tylko w zakresie obsługi formalnej, prawnej i projektowej, ale również w prowadzeniu wielobranżowego nadzoru budowlanego.

Korzystając z długoletniej obecności w branży, zajmujemy się także doradztwem.

Jesteśmy spółką, która doradza zarówno Inwestorom krajowym, jak i zagranicznym w tworzeniu oraz dynamizacji ich działalności.

W ramach prowadzonych przez spółkę działań na zlecenie podmiotów zewnętrznych można wyróżnić:

 • Analiza rynku nieruchomości z uwzględnieniem preferencji Inwestora.
 • Pozyskiwanie nieruchomości o optymalnych możliwościach wykorzystania przez Inwestora.
 • Regulacja stanu prawnego.
 • Zakup nieruchomości na zlecenie.
 • Obsługa formalno-prawna prowadząca do uzyskania warunków zabudowy terenu.
 • Przygotowanie terenu pod inwestycję (ewentualny wyrąb drzew i krzewów, oczyszczenie i uporządkowanie terenu, wyburzenie istniejących obiektów).
 • Opracowanie projektów budowlanych wraz z kosztorysami.
 • Opracowanie raportów oddziaływania na środowisko wraz z oceną rozwiązań projektowych.
 • Uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę.
 • Prowadzenie nadzorów autorskich.
 • Prowadzenie inwestorstwa zastępczego łącznie z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
 • Kompleksowe zarządzanie projektem wraz z koordynacją budowy.
 • Staranny dobór firm będących wykonawcami inwestycji oraz koordynacja ich działania.
 • Doradztwo inwestycyjno-prawne