Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zrealizowanych inwestycji w Toruniu, Bydgoszczy i innych miastach w Polsce.

Apro Investment angażuje się we wspieranie różnych inicjatyw sportowych i kulturalnych. Podejmowane przez nas działania w ramach sponsoringu mają na celu budowę marki i wzmacnianie jej świadomości na rynku.  Poprzez sponsoring chcemy także zachęcić społeczeństwo, w tym także naszych klientów, do aktywnego spędzania wolnego czasu i sportowego trybu życia. Szczególnie przychylnie patrzymy na drużyny młodzieżowe i wszelkie profesjonalne działania angażujące dzieci i młodzież do aktywności sportowej,

Nieprzerwanie od wielu lat, z dumą wspieramy Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu. Dodatkowo w 2017 roku zostaliśmy sponsorem spektaklu "W co się bawić".

Od niemal początku istnienia spółki wspieramy także aktywnie środowisko żużlowe w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy sponsorem toruńskiego klubu żużlowego. Zaangażowanie to jest traktowane przez nas jako długotrwałe wsparcie strategii biznesowej. Wierząc że przyszłość naszej drużyny zależy od młodzieży, zostaliśmy tytularnym sponsorem Getwell Apro Toruń - toruńskiej młodzieżowej drużyny żużlowej.

W 2018 roku podpisaliśmy umowę z toruńską drużyną koszykówki, kierując całe zaangażowanie do młodzieży grającej w ramach Twarde Pierniki Junior.

W 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w muzycznym projekcie Joanny Dark "Krajewski na dziś". W ramach ww. współpracy powstał teledysk do piosenki "Tylko Miłość".

Od 2012 roku regularnie wspieramy toruński Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża, poprzez udział w Akcji Charytatywnej "Podaruj Dzieciom Serce". W roku 2018 poszerzyliśmy nasze wsparcie o bydgoski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża.

Z okazji obchodzonego na początku czerwca Dnia Ochrony Środowiska rokrocznie Pracownia Zrównoważonego Rozwoju zamienia toruński Rynek w wielki trawnik. Na nim spotykają się mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, a także — coraz liczniejsi — przyjezdni z innych części Polski. Wspieramy tą inicjatywę od 2015 roku.

W 2017 roku podjęliśmy współpracę z Danielem Blinem. 16-letni toruńczyk szturmem zdobył trofea w Pucharze Polski Superstock 300 oraz Pucharze Europy klasy Stocksport, a warto dodać że był to jego pierwszy sezon. 

Wspieramy rozwój sportu i działalność kulturalną w regionie.